Szybka
wysyłka
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja
satystfakcji
Odwiedź nasz portal
Zamówienie telefoniczne:
BEZPŁATNA INFOLINIA 8:30-16:30
800 007 444
Jesteś tu: Strona główna Klauzula informacyjna

Klauzula informacyjna

  1. 1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Rabat Rolniczy Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Belzacka 176/178 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000534100, kapitał zakładowy 3.000.000 zł w całości opłacony, zarejestrowana jako podatnik VAT pod nr NIP 525-260-34-79, REGON 360286552

Wszelkie kwestie związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na poniższy adres e-mail:

e-mail: abi@mojawies.pl   

1.1.   Administrator danych przetwarza Pani/Pana następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, adres e-mail,

1.2.   Dane osobowe przetwarzane będą w ramach odpowiedzi na zadane pytanie,  przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Rabat Rolniczy Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością , przekazywania informacji handlowych, w zależności od udzielonej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

1.3.   Podane przez Pana/Panią dane nie będą podlegać profilowaniu.

1.4.   Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

1.5.   Przewidywane kategorie odbiorców danych: Pracownicy Spółki, klienci Administratora, z którymi Administrator zawarł  umowę o świadczenie usług ( np. obsługa prawna, obsługa IT)

1.6.   Dane osobowe będą przechowywane w celu realizacji obowiązku przechowywania dokumentów księgowych – przez okres 5 lat od początku roku następującego po roku obrotowym, w którym operacje, transakcje i postępowanie zostały ostatecznie zakończone, spłacone, rozliczone lub przedawnione, a w pozostałym zakresie - do czasu wycofania zgody na przetwarzanie .

1.7.   Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do uzyskania kopii danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych i prawo do przenoszenia danych. Sprzeciw może Pan/Pani zgłosić w dogodny dla siebie sposób, a w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail abi@mojawies.pl   lub za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby  administratora danych.

1.8.   Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie albo innego organu nadzorczego posiadającego kompetencję do rozpoznania skargi w dacie jej wniesienia, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą - zapisz się do newslettera!
Korzyści
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.
Zadzwoń pod bezpłatny numer
800 007 444
Lub podaj swój numer telefonu - oddzwonimy