Szybka
wysyłka
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja
satystfakcji
Odwiedź nasz portal
Zamówienie telefoniczne:
BEZPŁATNA INFOLINIA 8:30-16:30
800 007 444
Jesteś tu: Strona główna Zamówienia specjalne

Zamówienia Specjalne

Celem Programu "mojaWieś" jest stworzenie oferty odpowiadającej na wszystkie potrzeby Klientów zamieszkujących obszary wiejskie. Dlatego poza standardową ofertą produktową uruchomiliśmy bezpłatną usługę „Zamówień Specjalnych”.

 

Czym są Zamówienia Specjalne w Programie "mojaWieś"?

W ramach realizacji Zamówień Specjalnych, wyszukujemy dla Państwa produkty spoza standardowej oferty Programu i negocjujemy dla Państwa najniższe ceny.

Zamówienia Specjalne to również zamówienia w ilościach hurtowych - jeżeli planują Państwo zakup większej ilości tego samego produktu, warto zapytać o specjalną ofertę.

Przykład:

Pani Lucyna z Urzędu Gminy poszukuje nagród do konkursu przeprowadzanego w gminie. Jednego roku w Ofercie Rabatowej "mojaWieś" zakupiła na ten cel 10 warników. W kolejnym roku zdecydowała się na blendery – nie znalazła ich jednak w standardowej Ofercie Rabatowej "mojaWieś". Zadzwoniła pod nasz bezpłatny numer telefonu i przedstawiła zapytanie. Wyszukaliśmy dla niej najlepsze na rynku oferty w określonym przez Panią Lucynę budżecie.

Co odróżnia Zamówienia Specjalne od standardowej Oferty Rabatowej "mojaWieś"?

Standardowa oferta Programu "mojaWieś" obejmuje produkty prezentowane na stronie internetowej www.oferta.mojawies.pl oraz w cyklicznie drukowanych katalogach produktowych dystrybuowanych do naszych prenumeratorów bezpośrednio do skrzynek pocztowych  lub za pośrednictwem m.in. Izb Rolniczych.

Zamówienia Specjalne natomiast realizowane są na podstawie indywidualnych zapytań naszych Klientów, kierowanych do nas telefonicznie (800 007 444) lub mailowo (kontakt@mojawies.pl).

W obu przypadkach negocjujemy najlepsze ceny na produkty i usługi specjalnie dla Klientów z obszarów wiejskich.

Jak wygląda proces realizacji Zamówień Specjalnych?
Dokonywanie zakupów w ramach Zamówień Specjalnych odbywa się w 4 prostych krokach: 


KROK 1.
 

Zadzwoń lub napisz do nas i sprecyzuj jakiego produktu poszukujesz.

KROK 2. 
W tym kroku my wyszukujemy dla Ciebie idealny produkt w najlepszej cenie.

KROK 3. 
Oddzwaniamy do Ciebie i przedstawiamy przygotowaną ofertę.

KROK 4.
Dokonujesz zakupu wyszukanego dla Ciebie produktu w najniższej cenie lub rezygnujesz z niego, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Jaki jest koszt takiej usługi ?

Usługa ta nic nie kosztuje, przygotowanie i wysłanie oferty jest całkowicie bezpłatne. Po zapoznaniu się ze specyfikacją i ceną produktu, dokonują Państwo decyzji o zakupie albo bez żadnych konsekwencji rezygnują Państwo z danego produktu.

Czy realizując Zamówienie Specjalne otrzymam fakturę na instytucję z NIPem ?

Realizacja takiego zamówienia nie różni się niczym od zwykłych zamówień w Programie "mojaWieś". Istnieje możliwość wystawienia faktury na instytucję sponsorującą zakup, a dostawa zawsze odbywa się za pośrednictwem kuriera.

Czy w przypadku Zamówień Specjalnych nalicza się Cashback dla mojej organizacji?

Jak najbardziej, rozliczenie tzw. Cashbacku obowiązuje również w przypadku Zamówień Specjalnych. Informacja o wartości zgromadzonych środków pojawia się na koncie Państwa organizacji w ciągu 21 dni od dnia dokonania zakupu. (Wartość ta widoczna jest po zalogowaniu na stronie rabatrolniczy.pl).
Więcej informacje na temat Cashbacku można znaleźć tutaj.

Jakie produkty zawierały dotychczasowe zamówienia specjalne ?

Obsłużyliśmy już kilkaset tego typu zamówień, więc gama produktowa jest różnorodna. Były to zarówno drobne produkty, takie jak sztućce, filiżanki czy zestawy obiadowe. W standardowej ofercie posiadamy uniwersalne linie produktów w cenach przystępnych dla każdego. Natomiast, gdy klient szuka konkretnej linii produktu (często również niestandardowego), wyszukujemy go w najlepszej cenie specjalnie dla niego.

    

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą - zapisz się do newslettera!
Korzyści
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.
Zadzwoń pod bezpłatny numer
800 007 444
Lub podaj swój numer telefonu - oddzwonimy